Władze spółki

Kadra Spółki

Kadra zarządzająca Partner TUiR S.A to przede wszystkim zespół trzech wykwalifikowanych menedżerów z ogromnym doświadczeniem w pracy na rynku ubezpieczeniowym i finansowym. Wcześniej wszyscy trzej zbierali doświadczenia w różnych firmach i instytucjach, dzięki czemu mogą teraz wykorzystywać swoją wiedzę, zderzać poglądy i wybierać najlepsze rozwiązania z pożytkiem dla Partner TUiR S.A., jego Klientów i Partnerów. Pomagają im w tym młodzi i doświadczeni menedżerowie oraz eksperci z różnych dziedzin i obszarów ważnych dla sprawnego działania i rozwoju towarzystwa ubezpieczeniowego.

Zarząd PARTNER TUiR S.A.

Piotr Zadrożny

Prezes Zarządu

Dotychczas pracował między innymi w CEEMEA Regional Office for Insurance, CitiInsurance Towarzystwo Ubezpieczeń na Zycie SA, MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, Amplico Life i w Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Od lutego 2016 roku jest również prezesem TUZ TUW znanego jako marka TUZ Ubezpieczenia. Redakcja „Gazety Ubezpieczeniowej” przyznała Piotrowi Zadrożnemu tytuł „Menedżera Roku 2019”.

Dawid Piasecki

Członek Zarządu

Pracę w ubezpieczeniach zaczynał w firmie Compensa. Potem był zatrudniony kolejno w HDI-Asekuracja TU SA, Gothaer, Proama, a od grudnia roku 2017 jest także członkiem zarządu TUZ.

Artur Stępień

Członek Zarządu

Ma 24-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, w tym 12-letnie w zarządach firm ubezpieczeniowych. W 2018 roku został odznaczony Odznaką PIU „Za Zasługi Dla Ubezpieczeń”. Ma również doświadczenie jako wykładowca akademicki. Współpracował z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu i Uniwersytetem Warszawskim.

Rada Nadzorcza PARTNER TUiR S.A.

Robert Midura

Przewodniczący

Andrzej Szymanowski

Członek Rady

Andrzej Niedbalski

Członek Rady

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Zadzwoń lub napisz do nas a doradzimy
i pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Ciebie

Potrzebujesz ubezpieczenia

Podziel się tą stroną
ze znajomymi

Władze spółki

Nasza drużyna

Więcej

O firmie

Poznajmy się

Więcej

Kontakt

Masz pytania? Odpowiemy!

22 534 56 55centrala@tuirpartner.pl